Seksyen Pengurusan Hasil, Endowmen & Penjanaan Pendapatan
Mohd Ruhaifi bin Alias
Penolong Pendaftar Kanan
09-668 5106
ruhaifi@umt.edu.my
Muhammad Ridhwan bin Othman
Penolong Bendahari
09-668 4302
m.ridhwan@umt.edu.my
Muhammad Hafiz bin Mohd Dee
Penolong Pendaftar

hafizdee@umt.edu.my
Suriani binti Ibrahim
Penolong Akauntan Kanan
09-668 5092
suriani@umt.edu.my
Siti Fazilah binti Darwis
Penolong Akauntan
09-668 4886
sfazilah@umt.edu.my
Zuria Asmayati binti Alis
Penolong Akauntan
09-668 4886
zuria@umt.edu.my
Nurul Husna binti Abd Kadir
Penolong Pegawai Tadbir
09-668 4293
n.husna@umt.edu.my
Noorsalizawati binti Sidik
Pembantu Akauntan Kanan
09-668 4852
noorsalizawati@umt.edu.my
Nur Shahadah binti Aziz@Abdul Aziz
Pembantu Akauntan
09-668 4136
shahadah.aziz@umt.edu.my
Wan Fathiah binti Tun Abdullah
Pembantu Tadbir (Kewangan) Kanan
09-668 4886
w_fathiah@umt.edu.my
Hubungi Kami
Lain-lain